Hakkımızda

Paye Plast 1994 yılında Bursa’da kurulmuştur. Uzmanlık konumuz vakum tekniği ile üretilen plastik parçalardır. Termoform vakum, vakum şekilleme, vakum formlama tekniği ile çok geniş bir müşteri ve ürün yelpazesine sahip olan firmamız, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Fabrikamız 4400 m2 kapalı alana sahip olup konusunda deneyimli uzman personeliyle sektöründeki öncü kuruluşlar arasındadır.

2008 yılı itibariyle ihracata da yönelmiş olan firmamız şu an 22 ülkeye ihracat yapmakta çalıştığı sektörlerle ilgili fuarlara katılımcı ve ziyaretçi olarak iştirak etmekte olup müşteri portföyünü genişletmektedir.

1994 yılında Bursa Küçük Balıklı Sanayi Sitesi’nde küçük bir atölyede vakum şekillendirme ve el yatırma fiberglass parça üretimi ile üretime başlayan Paye Plast girişimciliği, doğru hedeflere odaklanması, kalitesi, çözüm ortaklığı anlayışıyla gelen müşteri talepleri doğrultusunda yatırımlar yaparak makine parkurunu ve çalışma alanını büyülterek 1996 yılında Beşevler Sanayi Sitesi’ne taşınmıştır.
 
Üretim tecrübesi ve kabiliyeti ile birlikte artan iş kapasitesiyle 2008 yılında Çalı Sanayi Bölgesi’ne taşınmıştır. 6 eksen robotlar ve bilgisayar destekli vakum makinelerini de bünyesine katarak üretim kapasitesini ve kalitesini arttırmıştır.
 
2010 yılında Bursa Hasanağa Organize Sanayi bölgesine taşınmış olup 4400 m2’lik kapalı alana sahip 12 vakum makinesi, 6 eksen kesim robotları, 5 eksen CNC kesim makinelerini de bünyesine katarak atılımlarını sürdürmeye devam etmiştir.